در مورد محصولات ما

ضمانت می کنیم تنها با یکبار استفاده، مشتری دائمی ما می شوید.

ما به هدفمان ایمان داریم

رساندن روغن حیوانی اصیل کرمانشاهی به دست کسانی که می خواهند عطر و بوی غذاهایشان عالی باشد، یکی از مهمترین دلیل های ما برای راه اندازی این فروشگاه است. 

روال کار ما

ما هر روزه با توجه به حجم سفارشات دریافتی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی، بسته های مشتریان را آماده و در پک های ایمن و بهداشتی برایشان ارسال می کنیم.

تجربه طعم عالی غذای ایرانی

در باره فروشگاه اینترنتی مَشکَه

فروشگاه اینترنتی روغن حیوانی کرمانشاهی مَشکَه برای رسـاندن بی واسـطه روغن حیوانی اصـل، از تولیـد کننده ها کـه عشـایر و روستائیـان خونگرم کرمانشاهی هستند به دست مصرف کننده نهایـی که شما مشتری گرامی می باشید، راه اندازی شده است.

ایده ایجاد این فروشگاه اینترنتی زمانی به ذهن ما خطور کرد که با ارسال چند بسته روغن حیوانی اصل کرمانشاهی برای چند نفر از دوستانمان در سایر شهر ها، با استقبال و رضایت زیادی از طرف آنان روبرو شدیم.اینکه در همه جای ایران وقتی صحبت از عطر و طعم غذا به خصوص پلو می شود، همه استفاده از روغن اصل کرمانشاهی را به هم توصیه می کنند.ولی همیشه این نگرانی وجود داشت که  از کجا روغن اصل را تهیه کنند.بنابراین ما هم تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه پتانسیل ارسال روغن حیوانی کرمانشاهی اصل و با کیفیت عالی در بسته بندی های بهداشتی و مناسب جهت حمل و نقل  وجود داشت، این فروشگاه رو ایجاد کنیم.

روغن هایی که ما در فروشگاهمان به شما هموطنان عزیز ارائه می کنیم، بهترین روغن های موجود در کل استان کرمانشاه و غرب کشور هستند که خود مردم کرمانشاه نیز بیشترین اقبال و مصرف رو از همین روغن ها دارند.

@ با ما در ارتباط باشید

آشنایی با ما

ما در یک تیم جوان و پر انرژی آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما هموطنان عزیز ارائه دهیم.

رضایت مشتریان از محصولات اولویت اصلی ماست

هدف ما رساندن محصول با کیفیت و بدون واسطه به هموطنان با قیمت واقعی و مناسب است

1400
سال شروع کار
241
مشتریان راضی از ما
4
تعداد همکاران ما
94
درصد رضایت مشتریان