آدرس ما

کرمانشاه - شهرک الهیه

خیابان شهید کریم کاویار (بهداری)

کوی شهید عباس بهمنی

پلاک 5

تلفن: 38353292-083

پشتیبانی 24 ساعته

در تمام لحظات کنار شما هستیم

سوالاتی که شاید شما هم از ما داشته باشید

سوالات پر تکرار

آیا روغن حیوانی تاریخ مصرف دارد؟

سه عامل باعث خراب شدن روغن حیوانی می شود:

1: نور خورشید

2: آّب

3: هوا

در صورتی که روغن را در جای خنک و دربسته و به دور از نور خوشید نگه دارید تا یک سال و در صورتی که در هیزه نگهداری کنید حداقل تا دو سال میتوانید از آن استفاده کنید.

 

آیا می توانم محصول را تست کنم؟

ما به جهت حفظ حق مشتری و جلب رضایت او از خرید خود، به همراه هر یک از قوطی های روغن حیوانی، یک ساشه روغن حیوانی یک نفره بابت تست کیفیت و طعم روغن ارسال می کنیم.کافی ست قبل از مصرف و باز کردن درب قوطی روغن اصلی، از بسته تستی استفاده کنید و در صورت عدم رضایت، محصول خریداری شده را بازگردانید.

آیا امکان کنسل کردن سفارش وجود دارد؟

بله، در صورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده است،برای کنسل کردن آن با شماره فروشگاه تماس بگیرید 

 

اگر هنگام تحویل سفارش در محل حضور نداشته باشیم چه می‌شود؟

اگر گیرنده به هر علتی در این نشانی حضور نداشته باشد، پستچی اقدام به صدور اطلاعیه ورود کرده و به اطلاع گیرنده هم می‌رسان که در روز و ساعت مشخصی که او حضور یافته، گیرنده حضور نداشته و او به اطلاع گیرنده می‌رساند که در روز و ساعت مشخصی مجددا جهت تحویل مرسوله خواهد آمد.

اگر در مراجعه مجدد هم تحویل مرسوله به دلیل نبودن گیرنده، صورت نگیرد، پستچی اقدام به صدور برگ اطلاعیه جدید می‌کند و از گیرنده می‌خواهد تا به نشانی مشخص شده اداره پست مراجعه و نسبت به دریافت مرسوله خود اقدام کند. این اطلاعیه ورود در صندوق پستی مکان و یا در هر محل دیگری در دسترس گیرنده قرار می‌گیرد.

آیا برای خرید از فروشگاه مَشکَه باید حتما در سایت عضو باشم؟

خیر ضرورتی در ثبت نام نیست.  اما در ثبت نام مزایایی وجود دارد که بسیار ارزنده است. ثبت نام در سایت علاوه بر امکان پیگیری دقیق مراحل ثبت سفارش تا ارسال کالا، سوابق خریدهای قبلی شما را نیز برایتان نمایان می کند. از طرفی دیگر با ورود به سایت در هنگام خرید نیز، نیاز به ثبت مجدد آدرس نخواهید داشت و سیستم به صورت خودکار، آدرس ثبت شما را برای ارسال سفارش ثبت می کند که این موضوع سرعت خرید شما را افزایش می دهد. در کنار همه این موارد، تلاش فروشگاه مَشکَه بر این بوده است که ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن مهیا باشد.

ارتباط با ما

هر سوالی دارید از ما بپرسید

نام(ضروری)